top of page

Nabídka tantrických masáží

!AKTUÁLNĚ MASÁŽE NEDĚLÁM!

Zástupný symbol pro text.jpg
Kopie návrhu Kopie návrhu Zástupný symbo

Na všechny druhy masáží lze zakoupit i tento dárkový poukaz - červený nebo růžový

Tantra Royal

120 minut

Královská tantrická masáž, která vedle jemných doteků a hýčkání peříčky a kožešinkami, masáže chodidel, hlavy a jemné masáže obličeje zahrnuje také prohřátí svalů pokládáním teplých ručníků. Příjemné teplo, které se vám rozlije po těle, pomůže odstranit napětí, které se uložilo ve svalech.

 

Něžné doteky oživí vaši vnitřní životní energii a vědomé vedení dechu ji rozproudí do celého těla.


Užijte si čas, kdy pouze přijímáte a nemusíte nic dávat. Prožívejte naplno svou vnitřní radost, uvědomujte si své pocity, nechte se unášet do míst, kde existuje jen klid, láska a bezpodmínečné přijímání.


Nad rámec 120 minut masáže je prostor na seznámení u kvalitního čaje, kdy vaše smysly probudí poctivá čokoláda a ovoce.

3.900 Kč / 170 € 

Tantra Paradise

180 minut

Tato masáž vás přivede do opravdového ráje smyslných prožitků. Vedle hýčkání vašeho těla jemnými i silnějšími doteky, peříčky a kožešinkami budu Vaše tělo rozmazlovat masáží teplým vonným olejem. Svaly uvolníme horkými ručníky, které se postupně přikládají na tělo a energii rozproudíme masáží lávovými kameny.

 

Pozornost při této masáži je věnována celému tělu se záměrem nejen probudit životní energii, ale také naučit vás prožít si masáž jako meditaci a přeměnit sexuální energii v životní sílu.

Před masáží vás naučím jak správně dýchat, abyste svým dechem dokázala vést energii ve svém těle. 

5.000 Kč / 210 € 

K masážím používáme pouze kvalitní za studena lisované BIO oleje (nejčastěji kokosový). Tyto oleje mají hydratační, regenerační a protizánětlivé účinky. 

bottom of page