top of page

Klíč ke tvému srdci

online kurz léčivé tantrické masáže prsou

178167379_1042199792981155_5006449941242

Milé ženy, milí muži,

ženské srdce je klenot, který bychom měli s láskou a úctou opečovávat. Šťastná a vyrovnaná žena je totiž také pokladem pro svého muže.

Ženským​ ňadrům ale není věnována taková pozornost, jakou si zaslouží. Z pohledu tantrického učení jsou prsa ženy bránou k jejímu srdci a otevírají ji krásným orgasmickým zážitkům.

Proto jsem pro vás vytvořila tento kurz léčivé tantrické masáže, díky kterému váš milostný

i partnerský život postoupí na úroveň vzájemného porozumění, respektu a harmonie.

ŽENY, ZNÁTE TO TAKY?

- stává se vám, že se více rozhodujete rozumem než srdcem

- často jste více "v hlavě"

- neslyšíte svůj vnitřní hlas

- nevnímáte své tělo a jedete na doraz

Takové ženy jsou smutné, bez energie, bez života. Chtějí se řídit jen rozumem a odpojily se od svého srdce. A diví se, že ať udělají cokoliv, nikdy nejsou šťastné.

Vy už ale taková být nemusíte

POST 5.png
POST 4.png

Našla jsem řešení. Cesta k němu byla náročná, plná bolesti, pokusů a omylů, hledání a zkoušek. Byla to ale moje cesta - a vy už moje chyby opakovat nemusíte.

Chci vám dát návod, abyste opět dokázala uslyšet hlas svého srdce. Podobnou situací jsem si prošla také a ráda se s vámi podělím o to, jak jsem udělala změnu, která fungovala.

 

Na začátku této cesty jsem byla žena s nulovou sebehodnotou, která záviděla ostatním ženám a která se pořád za něčím hnala, aby všem (a hlavně sobě) dokázala, že si zaslouží místo na světě. Zastavila mě až děsivá diagnózy prekancerózy děložního hrdla. 

Musela jsem udělat radikální změny. A jednou z nich bylo přehodnotit svůj vztah ke svým prsům. Dovolila jsem svým ňadrům rozkvést. A víte co se stalo?

Můj život se docela změnil. Najednou jsem dokázala říct NE v situacích, kde jsem to říct chtěla. Dokázala jsem se za sebe postavit. Přestala jsem být vyčerpaná, protože jsem se dostala do přirozeného proudu své ženské energie. Začala jsem zářit.

Celou tuto změnu nejvíc ocenil můj manžel.

Má vedle sebe vyrovnanou a spokojenou ženu, která si užívá svou ženskou sílu v jemnosti. Díky tomu, že já jsem "více ženou", on se může stát "více mužem". 

Pokud je vám tato situace povědomá a prožíváte ji také, ráda s vámi budu mou cestu sdílet.

Co vám kurz přinese?

Dozvíte se, proč jsou prsa pro ženu tak moc důležitá a proč je dobré si k nim utvořit dobrý vztah
Naučíte se léčivou masáž krok za krokem
Prozradím vám tajemství vstupní brány k ženskému orgasmu
Vyzkoušíte si různé tantrické dechové techniky - a to jak pro jednotlivce, tak i pro páry
Zjistíte, jakou roli hrají prsa v intimním životě z energetického pohledu a jak toho využít pro spokojenější milostný život
Ženy se naučí super meditaci, která jim pomůže lépe vnímat svá prsa
A konečně zazáří (což muži velmi ocení)

Co kurz obsahuje?

9 videí, ve kterých si řekneme proč je léčivá masáž prospěšná, jaká má pravidla a naučíme se jednotlivé postupy
 Celková délka videí: 35 minut
2 bonusová videa:
- záznam z webináře, kde se věnuji významu ženských prsou na život a zdraví ženy
- dechové techniky 
Celková délka videí: 80 minut
miniatury k videím-11.png

Kdo vás bude kurzem provázet?

IMG_20200824_083719.jpg

Mgr. Jana Hejlová, DiS., MBA

Zakladatelka studia tantrických masáží Tantra Olomouc, průvodkyně žen na cestě k jejich vnitřní svobodě v rámci projektu Kirliana kurzy, hudební pedagog, operní zpěvačka.

Žena, která miluje život v celé jeho pestrosti, manželka, cestovatelka, umělkyně. Mojí vášní je pomáhat ostatním ženám rozkvést ve své jedinečnosti pomocí vědomého doteku a objevit své pravé já.

Sama jsem si prošla (a stále na cestě jsem) velkou změnou ve svém ženství a vnímám jako své posláním podporovat ostatní ženy na jejich cestě. Velmi si vážím jedinečnosti každé ženy, kterou hluboce respektuji, a proto svou roli v jejich životě označuji slovem průvodkyně. Průvodkyně na cestě k vnitřní svobodě a k rozkvětu smyslnosti.

Chci se naučit léčivou tantrickou masáž

bottom of page