top of page

Mgr. Jana Hejlová, DiS., MBA

zakladatelka Tantra Olomouc

0T7A5079.jpg

Mojí celoživotní snahou je co nejvíce se soustředit na přítomný okamžik, důvěřovat a naslouchat svému tělu. Přestože je tantra prastaré učení, je i dnes stejně aktuální jako byla v době svého vzniku. Učí nás totiž přijmout sebe sama v celistvosti, pracovat se svými pocity a léčí naše zranění na úrovni duše.

Ctít jeden druhého, radovat se z běžných věcí, vymanit se z vězení svíravých předsudků, milovat a přijímat sám sebe – to vše a mnohem víc nás tantra učí. A mým přáním a cílem je šířit tuto radost dál.

Neale Donald Walsch

DSC00902.JPG
krasna-sirka-barevna.jpg
0T7A5077.jpg
orchideje

Už během mých studií jsem snila o svém „hladícím salonu“. Místu, kam si lidé budou chodit pro něžnost, pohlazení a objetí, které se ze vztahů pomalu vytrácí. Kde se budou cítit bezpečně, bezpodmínečně přijatí a kde budou moci sdílet svá trápení i radosti. Když jsem pak objevila tantru, poznala jsem, že to je ONO.

Tantra se nesoustředí pouze na masáže, ty jsou pouhým jedním z jejích rituálů. Jde o životní styl, který zahrnuje jak pohled na svět, stravovací návyky či cvičení pro jednotlivce i páry. Přestože se jedná o východní tradici, spousta prvků se dá aplikovat i v západní kultuře. Masáže ovšem vždy přizpůsobuji našemu západnímu mentálnímu nastavení, aby v nich byl stále zachován jejich původní smysl.

V současné době se věnuji také kurzům pro tantrické maséry a kurzům pro páry. Tvořím online kurzy a tantrické masáže doplňuji o tantrické konzultace, ve kterých předávám tantrické techniky.

D55BF925-9F8B-4E35-BC61-B8328EBAA791_1_201_a.jpeg

Protože se při tantrických masážích pracuje s intimitou, sexuální energií a důvěrou, jsem si vědoma své zodpovědnosti v roli průvodkyně tantrickým rituálem.

 

Kladu důraz na pravidelné vzdělávání v oboru, navštěvuji kurzy tantrických masáží i osobního rozvoje.

Věnuji se více práci se ženami, pro které tvořím harmonizační i tantrické masáže "na míru" jejich potřebám.

Speciální  nabídky mám i pro podnikatelky, kde jako profesionální koučka spojuji koučink a masáže.

nahoru

bottom of page