uvodni obrazek.jpg

VIP kurz pro maséry All inclusive

Co se v kurzu naučíte?

Tento kurz vám poskytne kompletní podporu do vašich začátků. A když říkám kompletní, myslím opravdu kompletní. Věnovat se budeme těmto oblastem:

1. Tantrická masáž - výuka zahrnuje praktickou i teoretickou část. Získáte podrobný manuál jak masáže provádět, dozvíte se, o čem je tantrická masáž, jak lidem pomáhá, jak s klienty hovořit, naučíme se dechové techniky, masérské techniky, projdeme si úvodní rituál, naučíme se používat jemné pomůcky pro tantrické masáže - peříčka, kožešinky apod.

2. Doplňkové masáže - naučíme se masáž horkými ručníky i lávovými kameny.

3. Oleje - probereme a vyzkoušíme si masáž různými druhy olejů a dozvíme se, jak je vůně při masáži důležitá.

4. Intimní masáž - naučíme se techniky pro masáž lingamu i joni (většina kurzů učí pouze masáž lingamu), vysvětlíme si rozdíly mezi potřebami mužů a žen.

5. Hygiena - ukážeme si nejen praktické rady, jak energeticky ochránit sebe i klienty, ale dozvíme se i základy hygienických požadavků v masérské praxi

6. Založení webové stránky a profilů na sociálních sítích - společně vytvoříme webovou stránku, která bude základem vaší prezentace. Řekneme si, jaké jsou další možnosti prezentace na sociálních sítích. Jednoduchou webovou stránku vytvořím před vámi, abyste se rovnou naučili, jak web dále sami spravovat. Nemusíte se vůbec bát, budeme pracovat s jednoduchými nástroji.

7. Vybavení studia - řekneme si, jaké jsou požadavky KHS (Krajské hygienické stanice), jak vybrat vhodný prostor, vytvoříme seznam potřebných věcí, které pro svou praxi budete potřebovat.

8. Vytvoření provozního řádu - společně vytvoříme provozní řád, který je potřebný pro udělení povolení od KHS pro vaši praxi.

DSC08485.jpg

V čem je kurz jedinečný oproti jiným kurzům?

Všechny kurzy se věnují pouze stránce praxe tantrických masáží, ale praktické oblasti, které je potřeba řešit při zakládání studia, vynechávají. Tím většina z nich podporuje vznik dalších nelegálních studií, které v důsledku s tantrickými masážemi mají společný leda název.

Vyzkoušíte si v praxi masáž různých délek (až 180 minut), což také nebývá zvykem. Většina kurzů vás naučí několik masérských tahů a vy máte prostor pouze na vyzkoušení max. 60 minutové masáže. To je ale velmi krátká masáž, která ani nemůže být nazvána tantrickou. Když pak tito maséři přijdou do praxe a mají masírovat delší dobu, nevědí si rady a jsou zoufalí, co mají dělat. Vám se toto nestane. Budete připraveni na pravou, dlouhou, tantrickou masáž.

Tantrická masáž je o transformaci člověka, o přeměnění jedu na nektar. Často se setkávám s lidmi, kteří po absolvování kurzu tantrické masáže v jiných studiích jsou v rozpacích, jestli toto je teda tantra. Naučili se pouze základní masérské tahy, intimní masáž a jak používat peříčka. Ale o hloubce tantrického učení se nedozvěděli nic. Neříkali si o mužské a ženské energii, čakrovém systému, o tom, jak komunikovat s klienty. Nikdo jim neřekl, že práce tantrického maséra je spíše prací terapeutickou a psychologickou.

Velmi si zakládám na individuálním přístupu, proto i tento kurz je výjimečný v tom, že se budu věnovat pouze vám a vašim darům. Domnívám se, že tantrické učení je velmi niterné a hluboké a spoustě lidí dělá problém se otevřít ve skupině ostatních. Aniž bychom chtěli, přebíráme názory a reakce ostatních a nemáme možnost naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Každý jsme navíc jiný, proto podle mě není možné vést hromadný kurz v jedné rovině a myslet si, že tato cesta je vhodná pro každého. Někdo má cit více pro psychologii, někdo více vnímá duchovní záležitosti, někdo má dar uzdravujícího doteku... A pouze při individuální práci je prostor na to objevit právě ten váš dar.

Kurz je opravdu podrobný a oproti běžným kurzům obsahuje min. 45 výukových hodin prezenčního studia a přibližně 40 hodin příp. dálkového studia. Domácí práce vám pak zabere zhruba 8 hodin (tvorba textu na web a sociální sítě, popis prostoru do provozního řádu). Oproti běžně nabízeným víkendovým kurzům v kurzu ALL INCLUSIVE proberete opravdu vše potřebné.

795A1233.jpg

Jak bude kurz probíhat?

Kurz je rozdělen podle probíraných oblastí do 5 hlavních témat:

 • tantrická masáž

 • doplňkové masáže

 • internetová prezentace

 • založení studia

 • provozní řád

Každé téma je následně členěno do jednotlivých kapitol:

• Tantrická masáž - teorie, praktická část, intimní masáž, rozhovor, rituál, hygiena, druhy olejů, dechové techniky, čakry, aspekty ženské a mužské energie

• Doplňkové masáže - horké ručníky, lávové kameny 

• Internetová prezentace - webová stránka, sociální sítě 

• Založení studia - požadavky KHS, vybavení salonu 

• Provozní řád - vytvoření řádu 

Některé kapitoly nejsou náročné, jiné jsou naopak velmi obsáhlé. Celkem tedy kurz obsahuje 13 výukových dní.

 

Online (na dálku) je možné absolvovat tyto kapitoly a témata:

 • teorie tantrické masáže

 • internetová prezentace (mimo vaše zaučení do správy webu)

 • založení studia

 • provozní řád

Prezenčně musíte být přítomni 7 dní. Každý den obsahuje 6-8 hodin výuky. Individuálně se lze domluvit na sloučení některých bloků a snížit tak počet dní, kdy bude probíhat praktická výuka.

Jak dlouho budete kurzem procházet je velmi individuální. Pilní a časově flexibilní studenti mohou kurz absolvovat za 14 dní velmi intenzivního studia. Pokud jste z daleka, záleží délka studia na vašich časových možnostech dojíždět na praktickou výuku. Průměrná délka kurzu je 1 -2 měsíce, kdy je čas na pozvolné vstřebávání získaných dovedností a znalostí.

 

Po posledním dni kurzu jste již plně připraveni na svou praxi - máte vybrané i vybavené studio, provozní řád schválený KHS a tantrickou masáž skvěle ovládáte.

psaní na počítači

Co kurz neobsahuje?

Tento kurz neobsahuje rekvalifikační masérský kurz, který je potřeba pro vydání živnostenského listu (ŽL). Masérské služby spadají mezi živnosti vázané, proto je třeba splňovat podmínky pro udělení této živnosti.

Abyste z kurzu ALL INCLUSIVE měli co největší užitek, doporučuji, abyste ŽL na Masérské, rekondiční a regenerační služby již měli nebo alespoň rekvalifikační kurz navštěvovali.

Kde kurz probíhá?

Kurz se bude konat ve studiu Tantra Olomouc, které najdete na adrese Smetanova 16, Olomouc 779 00. V blízkosti je hlavní vlakové nádraží, parkovat lze v přilehlých ulicích.

Pokud přijíždíte zdaleka, lze se v případě potřeby domluvit na přespání ve studiu a spojit tak 2 výukové dny do jedné cesty. Cena za noc: 700Kč.

Jaké jsou benefity kurzu?

Kromě již zmíněných věcí se můžete těšit na domácí rodinnou atmosféru - ve studiu se nachází kávovar, který je vám k dispozici, pro vaši pohodu je zajištěno občerstvení (domácí buchta, teplý oběd, obložený talíř).

Po všechny potřebné dny vám bude k dispozici zkušený/á figurant(ka), který/á vám bude dávat zpětnou vazbu. Samozřejmostí je, že si masáž také sami prožijete.

Naši absolventi automaticky získávají také přístup k našim online kurzům.

Kdy mohu očekávat návratnost financí, které do kurzu vložím?

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že reálná návratnost je za 1-2 měsíce. Záleží samozřejmě na oblasti, kde chcete salon založit a jak často chcete masírovat. Pokud chcete tantrické masáže mít pouze jako doplněk ke své další praxi, doba se může prodloužit.

Otázku cenotvorby (= jaké si nastavit ceny, problematiku slev apod.) samozřejmě na kurzu budeme také probírat v kapitole Založení studia.

Jak bude probíhat online výuka?

Dálkové konzultace budou probíhat přes Skype (příp. What´s app, Messenger) - podle individuální domluvy. Podklady ke studiu vám budou zasílány e-mailem.

Některé kapitoly vyžadují vaši domácí přípravu. Zpracované úkoly mi budete zasílat buď mailem, nebo tyto dokumenty budeme sdílet na Google Dokumenty.

Masáž lávovými kameny

Jaké jsou možnosti zaplacení kurzu?

Kurz je možné zaplatit hotově v 1. den výuky nebo předem bankovním převodem. Individuálně je možné se domluvit na splátkovém kalendáři na základě sepsané smlouvy. Maximální rozložení je do 6 splátek.

Co když mi kurz nepůjde?

Tantrickou masérkou (tantrickým masérem) se nemůže stát každý. Je potřeba mít jistou osobnostní zralost, empatii, cit v rukou apod. Pokud bychom v průběhu kurzu zjistili, že na tyto masáže nemáte vlohy a není to váš šálek čaje, bude vám vrácena poměrná část ze zaplacené ceny kurzu.

Budu do kurzu přijatý/á automaticky?

Bohužel nemůžu zaručit, že budete do kurzu přijati ihned po odeslání poptávky. Svým kurzistům se věnuji s maximální péčí a z toho důvodu nemohu přijmout víc jak 2 zájemce současně. Doporučuji se předem informovat o volné kapacitě.

 

Kurz mi přijde drahý. Není jeho cena přestřelená?

Cenu kurzu jsem pečlivě zvažovala. Vzhledem k obsahu kurzu jsem přesvědčená, že cena je stanovena spravedlivě pro obě strany. Podívejme se na průměrnou cenu jednotlivých služeb:

 • kurz tantrické masáže pro profesionály - 20hod výuky: 25.000

 • 40hod výuky: 49.000

 • tvorba webu - od 15.000 Kč (pokud byste chtěli web od programátora, doplňte si ještě jednu nulu = 50.000 Kč)

 • copywriting (tvorba textu na web) - zhruba 500Kč za normostranu, což je přibližně 10.000 Kč za celý otextovaný web

 • provozní řád na klíč - od 1.500

 • kurz masáže lávovými kameny - od 2.000

Jak vidíte, pokud byste si tyto služby objednali jednotlivě, dostanete se na částku od 77.500 Kč. V našem kurzu je navíc daleko víc výukových hodin, praxe je zaměřená i na dlouhé masáže a na masáž ženy, vaše zaučení do úpravy webu a společné vytvoření profilů na sociálních sítích, sestavení potřebného vybavení, které pro salon budete potřebovat a mnoho dalšího. Proto je cena kurzu plně odpovídající jeho kvalitě.

Náš kurz obsahuje 45 hodin praktické výuky a 40 hodin teorie

Zaujal vás tento kurz, ale máte otázky? Pojďme si zavolat a zjistit, jestli je opravdu ten pravý pro vás.

69.990 Kč

Víte, že kurz chcete hned? Napište si o kontaktování a domluvíme se na podrobnostech

D55BF925-9F8B-4E35-BC61-B8328EBAA791_1_201_a.jpeg

Kurzem vás bude provázet

Mgr. Jana Hejlová, DiS., MBA