top of page

Nabídka rituálů pro ženy

Změna začíná ve vás

   

Svět potřebuje ženskou energii, probuďte ji v sobě

Každá máme vlastní cestu, své jedinečné zkušenosti a životní poslání. Proto také každá potřebujeme jiný přístup.

Vyberte si z nabídky našich procedur tu, která s vámi nejvíce souzní, která vás nejvíce oslovuje - to je ta pravá pro vás.

Dovolte si objevit a ukázat světu tu nádhernou ženu, která uvnitř vás čeká na vysvobození.

0FB17BC7-1D3E-4FC1-9962-850F2F59BFF1.jpeg

Pro zajištění volného termínu na masáž v čase, který vám nejvíce vyhovuje, doporučuji objednat se alespoň týden předem.

 

Provozní doba od čtvrtka do soboty 8:00 – 18:00. Jiné dny po domluvě.

Ženy mohou využít také nabídku klasických tantrických masáží - zde.

795A1240_edited.jpg

Relaxační masáž
90 minut

Chcete v sobě probudit ženskost a smyslnost? Už nechcete závidět ženám, za kterými se muži otáčejí, ale chcete se stát jednou z nich? Chcete být přitažlivější pro svého partnera?

Relaxační masáž je pro všechny ženy, které chtějí milovat své tělo a užívat si všechny radosti, které nám přináší. Odehrává se v příjemném prostředí, za doprovodu meditační hudby a vůně vonných tyčinek. Těšit se můžete na:

 •  prohřátí těla lávovými kameny

 •  zvuková lázeň tibetskými mísami

 •  masáž chodidel

 •  hlazení peříčky a kožešinkami

 •  masáž hlavy a obličeje

... i na speciální vonné oleje, relaxační hudbu a vůně, která vás přenesou daleko od starostí všedního dne. A samozřejmě drobné občerstvení.

(Nejedná se o tantrickou masáž, ale o relaxační. Není tedy celotělová, masírovat budu jen zadní stranu těla a obličej + dekolt.)

1.200 Kč / 70 €

K relaxační masáže lze doplnit i masáž prsou. Prsa jsou odrazem vašeho postoje k sobě samé. Jak se s nimi skamarádíte, začnete si uvědomovat svou hodnotu a jak ve vás najednou bude láska volně proudit. 

Více si uvědomíte hodnotu svého ženství. Už nebudete mít tak silný pocit, že musíte muži vyhovět, že si máte nechat líbit i zacházení, které se vám nelíbí. Naučíte se vážit si sexuální energie a nebudete ji již více potlačovat.

Pravidelná masáž prsou pomáhá posilovat životní sílu, která je v nich přítomná. Prsa také zpevňuje a jevýznamnou prevencí proti onemocnění prsou. Masáž pomáhá léčit psychická a sexuální zranění, odstraňuje bloky a probouzí v ženě prožívání emocí, otevírání srdce, lásku i vzrušení.

 

+ 30 min - 2.000 Kč

Rituál uctění yoni

Rituál uctění yoni

Léčivý rituál, během kterého prožijete hloubku svého ženství až do poslední buňky.

Yoni je posvátné místo. Místo, ze kterého pochází celý svět. Yoni je magická, přitažlivá a fascinující. Bohužel ne vždy ji tak vnímáme. To se pak promítá do naší sebehodnoty a sebevědomí. Nemůžeme se přijmout, pokud nepřijmeme základ našeho ženství.

Vztah ženy k její yoni silně ovlivňuje to, jak se žena má ráda, jak se přijímá. Sebeláska bez krásného vztahu ke své yoni prostě není možná.

Zamilujte se do sebe a do své yoni.

Rituál vám připravím na míru. Podívejte se na "Rituálové menu", ze kterého si poskládáte rituál přesně podle své chuti a potřeb.

120 min - 3.000 Kč

Image by Tiffany Chan
Image by Becca Tapert

Seance sesterství

Toužíte přinést více světla do svých náročných dní? Chvíli prostě jen být a nechat věci plynout? Seance sesterství vám umožní spojit se se svou vnitřní ženou a naslouchat jí.

 

Čeká vás 5 hodin plné pozornosti, péče a naslouchání. Plán není žádný, budeme vycházet z toho, co zrovna potřebujete. Ale pro představu, můžeme:

 • Probrat témata, která vás trápí a dát si tipy, co by mohlo pomoci. Takový tantrický koučink a mentoring.

 • Masírovat vaše tělo (konkrétní části nebo celé)

 • Prohřát ho lávovými kameny

 • Tančit

 • Povídat si o všem, co se stydíte rozebírat i se svou kamarádkou (a u toho si třeba česat vlasy)

 • Číst si v knihách a převést do praxe techniky a cvičení, které vás osloví (tyto techniky vám pak pošlu i mailem, abyste je měla stále u sebe)

 • Zkrášlovat se

 • Meditovat

 • Hrát na tibetské mísy a dešťovou hůl a nechat na sebe působit jejich úžasný léčivý zvuk

Prožijeme spolu nádherný sesterský den. Dostanete spoustu užitečných tipů pro podpoření své ženskosti. Odpočinte si a budete plout v ženské energii.

Ze zkušenosti klientek vím, že je velmi osvobozující nemít žádný plán. Nevznikají žádná očekávání a vy se tak můžete daleko více napojit na své tělo a srdce.

5 hodin - 6.000 Kč

Seance sesteství

Smyslná bohyně

Mnoho žen trápí potíže s dosažením orgasmu, a to jim blokuje extázi a vášeň v životě spolu s volným prouděním ženské energie. Domnívají se, že chyba je v nich, že jejich tělo orgasmu asi není schopné, že je s nimi něco špatně. Řešení ale často bývá pouze v přístupu ke svému tělu.

Dopřejte svému tělu péči, jakou si zaslouží a své duši pozornost. Tato procedura terapeutická, budeme si povídat, hledat příčinu tohoto bloku a poté pomocí jemné celotělové transformační masáže odstraňovat bloky v těle.

Masáží provází masérka a masér, abyste se mohla ponořit do mužsko-ženské energie a léčení mohlo probíhat v obou polaritách.

120 min (+ 60 min terapeutického povídání) -

3.000 Kč

Image by todd kent
Smyslná bohyně

Pro masáž si můžete vybrat z BIO olejů, které vozíme z Thajska. Nejčastěji volíme vůni růže, jasmínu, levandule a velmi oblíbeného manga. 

bottom of page