top of page

Nabídka rituálů pro ženy

Změna začíná ve vás

   

Svět potřebuje ženskou energii, probuďte ji v sobě

Každá máme vlastní cestu, své jedinečné zkušenosti a životní poslání. Proto také každá potřebujeme jiný přístup.

Vyberte si z nabídky našich procedur tu, která s vámi nejvíce souzní, která vás nejvíce oslovuje - to je ta pravá pro vás.

Dovolte si objevit a ukázat světu tu nádhernou ženu, která uvnitř vás čeká na vysvobození.

0FB17BC7-1D3E-4FC1-9962-850F2F59BFF1.jpeg

Prosíme, abyste si masáže objednávali alespoň jeden den předem.

Pro zajištění volného termínu na masáž v čase, který vám nejvíce vyhovuje, doporučuji objednat se alespoň týden předem.

 

Provozní doba od čtvrtka do neděle 8:00 – 18:00. Jiné dny po domluvě.

Ženy mohou využít také nabídku klasických tantrických masáží - zde.

Rituál uctění yoni

Léčivý rituál, během kterého prožijete hloubku svého ženství až do poslední buňky.

Yoni je posvátné místo. Místo, ze kterého pochází celý svět. Yoni je magická, přitažlivá a fascinující. Bohužel ne vždy ji tak vnímáme. To se pak promítá do naší sebehodnoty a sebevědomí. Nemůžeme se přijmout, pokud nepřijmeme základ našeho ženství.

Vztah ženy k její yoni silně ovlivňuje to, jak se žena má ráda, jak se přijímá. Sebeláska bez krásného vztahu ke své yoni prostě není možná.

Zamilujte se do sebe a do své yoni.

Rituál vám připravím na míru. Podívejte se na "Rituálové menu", ze kterého si poskládáte rituál přesně podle své chuti a potřeb.

120 min - 3.000 Kč

Image by Tiffany Chan
Rituál uctění yoni
Image by Becca Tapert

Seance sesterství

Toužíte přinést více světla do svých náročných dní? Chvíli prostě jen být a nechat věci plynout? Seance sesterství vám umožní spojit se se svou vnitřní ženou a naslouchat jí.

Čeká vás 5 hodin plné pozornosti, péče a naslouchání. Plán není žádný, budeme vycházet z toho, co zrovna potřebujete. Ale pro představu, můžeme:

- Probrat témata, která vás trápí a dát si tipy, co by mohlo pomoci. Takový tantrický koučink a mentoring.

- Masírovat vaše tělo (konkrétní části nebo celé)

- Prohřát ho lávovými kameny

- Tančit

- Povídat si o všem, co se stydíte rozebírat i se svou kamarádkou (a u toho si třeba česat vlasy)

- Číst si v knihách a převést do praxe techniky a cvičení, které vás osloví (tyto techniky vám pak pošlu i mailem, abyste je měla stále u sebe)

- Zkrášlovat se

- Meditovat

- Hrát na tibetské mísy a dešťovou hůl a nechat na sebe působit jejich úžasný léčivý zvuk

Prožijeme spolu nádherný sesterský den. Dostanete spoustu užitečných tipů pro podpoření své ženskosti. Odpočinte si a budete plout v ženské energii.

Ze zkušenosti klientek vím, že je velmi osvobozující nemít žádný plán. Nevznikají žádná očekávání a vy se tak můžete daleko více napojit na své tělo a srdce.

5 hodin - 6.000 Kč

Seance sesteství

Probouzení bohyně

Chcete v sobě probudit ženskost a smyslnost? Už nechcete závidět ženám, za kterými se muži otáčejí, ale chcete se stát jednou z nich? Chcete být přitažlivější pro svého partnera?

Rituál Probouzení bohyně je určen všem ženám, které chtějí milovat své tělo a užívat si všechny radosti, které nám přináší. Odehrává se v příjemném prostředí, za doprovodu meditační hudby a vůně vonných tyčinek.

 

Vyberete si svůj masážní olej a prožijete sesterské hýčkání jemnými masážními pomůckami. Rituál probíhá v sarongu, nemusíte mít obavu z nahoty.

Odcházet budete plná ženské energie 

60 min - 1.000 Kč

Návrh bez názvu (3).png
Probouzení bohyně
DSC_7361.jpg

Masáž pro královnu

Jedná se o léčivou masáž prsou. Prsa jsou odrazem vašeho postoje k sobě samé. Jak se s nimi skamarádíte, začnete si uvědomovat svou hodnotu a jak ve vás najednou bude láska volně proudit. 

Více si uvědomíte hodnotu svého ženství. Už nebudete mít tak silný pocit, že musíte muži vyhovět, že si máte nechat líbit i zacházení, které se vám nelíbí. Naučíte se vážit si sexuální energie a nebudete ji již více potlačovat.

Pravidelná masáž prsou pomáhá posilovat životní sílu, která je v nich přítomná. Prsa také zpevňuje a jevýznamnou prevencí proti onemocnění prsou. Masáž pomáhá léčit psychická a sexuální zranění, odstraňuje bloky a probouzí v ženě prožívání emocí, otevírání srdce, lásku i vzrušení.

 

30 min (+ 30 min povídání) -

800 Kč

Chcete se masáž naučit a zkoušet ji doma s partnerem? Vytvořila jsem pro vás online kurz Léčivé tantrické masáže prsou - více ZDE

Masáž pro královnu

Smyslná bohyně

Mnoho žen trápí potíže s dosažením orgasmu, a to jim blokuje extázi a vášeň v životě spolu s volným prouděním ženské energie. Domnívají se, že chyba je v nich, že jejich tělo orgasmu asi není schopné, že je s nimi něco špatně. Řešení ale často bývá pouze v přístupu ke svému tělu.

Dopřejte svému tělu péči, jakou si zaslouží a své duši pozornost. Tato procedura terapeutická, budeme si povídat, hledat příčinu tohoto bloku a poté pomocí jemné celotělové transformační masáže odstraňovat bloky v těle.

Masáží provází masérka a masér, abyste se mohla ponořit do mužsko-ženské energie a léčení mohlo probíhat v obou polaritách.

120 min (+ 60 min terapeutického povídání) -

3.000 Kč

Image by todd kent
Smyslná bohyně

Pro masáž si můžete vybrat z BIO olejů, které vozíme z Thajska. Nejčastěji volíme vůni růže, jasmínu, levandule a velmi oblíbeného manga. 

bottom of page