Nabídka masáží pro ženy

Změna začíná ve vás

   

Svět potřebuje ženskou energii, probuďte ji v sobě

Každá máme vlastní cestu, své jedinečné zkušenosti a životní poslání. Proto také každá potřebujeme jiný přístup.

Vyberte si z nabídky našich procedur tu, která s vámi nejvíce souzní, která vás nejvíce oslovuje - to je ta pravá pro vás.

Dovolte si objevit a ukázat světu tu nádhernou ženu, která uvnitř vás čeká na vysvobození.

Prosíme, abyste si masáže objednávali alespoň jeden den předem. Ve studiu jsme přítomny pouze na základě objednaných termínů.

Pro zajištění volného termínu na masáž v čase, který vám nejvíce vyhovuje, doporučuji objednat se alespoň dva dny předem.

 

Provozní doba od pondělí do neděle 8:00 – 18:00

Ženy mohou využít také nabídku klasických tantrických masáží - zde.

Jako jediné studio v Olomouci nabízíme i párové masáže.

Návrh bez názvu (3).png

Probouzení bohyně

Chcete v sobě probudit ženskost a smyslnost? Už nechcete závidět ženám, za kterými se muži otáčejí, ale chcete se stát jednou z nich? Chcete být přitažlivější pro svého partnera?

Rituál Probouzení bohyně je určen všem ženám, které chtějí milovat své tělo a užívat si všechny radosti, které nám přináší. Odehrává se v příjemném prostředí, za doprovodu meditační hudby a vůně vonných tyčinek.

 

Vyberete si svůj masážní olej a prožijete sesterské hýčkání jemnými masážními pomůckami. Rituál probíhá v sarongu, nemusíte mít obavu z nahoty.

Odcházet budete plná ženské energie 

60 min - 1.000 Kč

Masáž pro královnu

Jedná se o léčivou masáž prsou. Prsa jsou odrazem vašeho postoje k sobě samé. Jak se s nimi skamarádíte, začnete si uvědomovat svou hodnotu a jak ve vás najednou bude láska volně proudit. 

Více si uvědomíte hodnotu svého ženství. Už nebudete mít tak silný pocit, že musíte muži vyhovět, že si máte nechat líbit i zacházení, které se vám nelíbí. Naučíte se vážit si sexuální energie a nebudete ji již více potlačovat.

Pravidelná masáž prsou pomáhá posilovat životní sílu, která je v nich přítomná. Prsa také zpevňuje a jevýznamnou prevencí proti onemocnění prsou. Masáž pomáhá léčit psychická a sexuální zranění, odstraňuje bloky a probouzí v ženě prožívání emocí, otevírání srdce, lásku i vzrušení.

 

30 min (+ 30 min povídání) -

800 Kč

decollete-574354_1920.jpg

Smyslná bohyně

Mnoho žen trápí potíže s dosažením orgasmu, a to jim blokuje extázi a vášeň v životě spolu s volným prouděním ženské energie. Domnívají se, že chyba je v nich, že jejich tělo orgasmu asi není schopné, že je s nimi něco špatně. Řešení ale často bývá pouze v přístupu ke svému tělu.

Dopřejte svému tělu péči, jakou si zaslouží a své duši pozornost. Tato procedura terapeutická, budeme si povídat, hledat příčinu tohoto bloku a poté pomocí jemné celotělové transformační masáže odstraňovat bloky v těle.

Masáží provází masérka a masér, abyste se mohla ponořit do mužsko-ženské energie a léčení mohlo probíhat v obou polaritách.

120 min (+ 60 min terapeutického povídání) -

3.000 Kč

Světelné léčení yoni

Nahromaděné emoce, strachy, bolesti či pocity studu, zneužití, pocity, že nejsem dost dobrá či nepřijetí svého těla nám blokují životodárnou energii a zároveň nás mohou distancovat od vlastního sexuálního potěšení a libida.

Některé ženy mohou dokonce prožívat sexuální styk jako nepříjemný či bolestivý. Toto může neblahým způsobem narušit vztah s partnerem. 

Pokud se tyto emoce - bolesti, které jsou uložené v tkáni našeho lůna, v energetických bodech a v buňkách uvolní a rozpustí, dochází k uzdravení. Začnete pociťovat nejen více životodárné energie, ale vzroste i sexuální libido a nepříjemné pocity se změní v potěšení. V této léčivé technice kombinuji vaginální mapování s působením světla, které proudí skrze mne přímo do tkáně, hluboko do buněk.

U vaginálního mapování se velmi jemnými pohyby masíruje vnitřní stěna pochvy. Masáží dochází k prokrvení tkáně a tím k jejímu většímu zcitlivění. Vaginálním mapováním zároveň dochází k uvolnění v průběhu života nahromaděných emocí a bloků v tkáni. Proudící světlo toto léčení mnohonásobně znásobí a tím urychlí léčivý proces. Světlo pomáhá rozpouštět uložené bolesti, léčit a zvyšovat vibraci.

Světlo skrze prsty proniká hluboko do tkáně, přímo do buněk, kde pomáhá bloky a bolesti rozpouštět a tím čistit. Některé zátěže mohou být zděděny po našich předcích. Nazývají se zátěže rodových linií, které se přenášejí z prababiček a babiček na matku a dál. Běžné vaginální mapování by s tímto neumělo hnout, světlo však umí i tyto zátěže, uložené hluboko v buňkách, rozpouštět. 

Toto léčení také zcitlivuje a uzdravuje Vaše lůno a vy tak můžete prožívat intenzivnější sexuální prožitky. Možná patříte mezi ženy, které jsou multiorgasmické a říkáte si, ze se vás toto téma netýká. I pro vás je však vaginální mapování vhodné, protože po každém mapování dojde k zintenzivnění prožitku.

Terapii doporučujeme absolvovat alespoň 3x. V případě zakoupení balíčku 3 terapií je celková cena 8.000 Kč.

120 min - 3.000 Kč

Pamětní svíčka
V poli levandule

Rozkvétající ženství

V případě, že zranění, pocity studu, viny, nedůvěry v sebe či nepřijetí jsou tak velké nebo vám vaše momentální vnitřní nastavení masáž Světelné léčení yoni nedovolí, doporučujeme techniku Rozkvétající ženství.

 

Během seance zůstává klientka po celou dobu oblečená. Hlavním záměrem je vědomé a láskyplné propojení sama se sebou a se svým ženstvím, se svou ženskou energií, se svým lůnem i se svou yoni. 


Technika je vhodná i pro ženy, které mají mužské vnitřní nastavení - přílišná soutěživost, potřeba dokázat "jsem lepší", přílišná kontrola, analyticko-logická mysl.

Toto vás povede do jemných ženských energií, k hlubší sebedůvěře, přijetí sebe sama i svého lůna, zjemnění, zcitlivění, rozpouštění uložených emocí a bolestí. Pravidelným praktikováním po určité době můžete dojít k propojení se svou podstatou, rozšíření vědomí a změně vnímání, které se stane intuitivnější.

90 min - 2.000 Kč

Pro masáž si můžete vybrat z BIO olejů, které vozíme z Thajska. Nejčastěji volíme vůni růže, jasmínu, levandule a velmi oblíbeného manga.