Nabídka masáží pro muže

a párové masáže

30. 6. 2022 ukončujeme masáže - dále se budeme věnovat jen kurzům.

Z důvodů plné kapacity objednávek již není možné masáž objednat.

Zástupný symbol pro text.jpg
Kopie návrhu Kopie návrhu Zástupný symbo

Na všechny druhy masáží lze zakoupit i tento dárkový poukaz - červený nebo růžový

Relaxační masáž

60 minut

Relaxační masáž je plná něžných doteků, hýčkání peříčky a kožešinkami, zahrnuje také masáž chodidel, hlavy a jemnou masáž obličeje. Po domluvě je možné do masáže přidat prvky klasické masáže pro větší uvolnění svalů. Masáž je celotělová, ale nezahrnuje masáž intimních partií.


Nad rámec 60 minut masáže je prostor na seznámení u kvalitního čaje, kdy Vaše smysly probudí poctivá čokoláda a ovoce.

1.500 Kč / 80 € 

 

Tradiční tantrická masáž

90 minut

Celotělová smyslná tantrická masáž plná něžných doteků, pohlazení peříčky a kožešinkami. Díky nim se tělo více zcitliví a dokáže vnímat velmi jemné doteky. Vaše tělo bude hýčkáno teplou olejovou masáží, několika druhy doteků od velmi jemných až po silnější, kterými uvolním napětí ve svalech.


Užijte si čas, kdy pouze přijímáte a nemusíte nic dávat. Prožívejte naplno svou vnitřní radost, uvědomujte si své pocity, nechte se unášet do míst, kde existuje jen klid, láska a bezpodmínečné přijímání.


Nad rámec 90 minut masáže je prostor na seznámení u kvalitního čaje, kdy Vaše smysly probudí poctivá čokoláda a ovoce.

3.300 Kč / 150 € 

Tantra Royal

120 minut

Královská tantrická masáž, která vedle jemných doteků a hýčkání peříčky a kožešinkami, masáže chodidel, hlavy a jemné masáže obličeje zahrnuje také prohřátí svalů pokládáním teplých ručníků. Příjemné teplo, které se Vám rozlije po těle, pomůže odstranit napětí, které se uložilo ve svalech.

 

Něžné doteky oživí vaši vnitřní životní energii a vědomé vedení dechu ji rozproudí do celého těla.


Nad rámec 120 minut masáže je prostor na seznámení u kvalitního čaje, kdy Vaše smysly probudí poctivá čokoláda a ovoce.

3.900 Kč / 170 € 

Tantra Magic

150 minut

Magická masáž je plná vědomých doteků, od velmi jemných po silné. Ty jemné upoutávají Vaše vnímání, dynamičtější naopak probouzí vzrušení. Tato masáž je zaměřena především na Vaši vnitřní energii a sexuální sílu a uvědomění. Umožní Vám prožívat radost ve Vašem těle.

 

Do masáže je zahrnuta také masáž lávovými kameny, která rozmazlí Vaše smysly a pomůže Vám k dosažení duševní vyrovnanosti. Kamenům je připisována magická léčivá síla a jejich teplo uvolní nejen Vaše svaly, ale i duši.

4.500 Kč / 190 € 

Tantra Paradise

180 minut

Tato masáž Vás přivede do opravdového ráje smyslných prožitků. Vedle hýčkání Vašeho těla jemnými i silnějšími doteky, peříčky a kožešinkami budu Vaše tělo rozmazlovat masáží teplým vonným olejem. Svaly uvolníme horkými ručníky, které se postupně přikládají na tělo a energii rozproudíme masáží lávovými kameny.

 

Pozornost při této masáži je věnována celému tělu se záměrem nejen probudit životní energii, ale také naučit vás prožít si masáž jako meditaci a přeměnit sexuální energii v životní sílu.

5.000 Kč / 210 € 

Čtyřruční masáž

90/120 minut

Pro fajnšmekry nabízíme čtyřruční masáž, která probíhá podobně jako ostatní masáže (obsah masáží dle jejich délky), ale o daleko intenzivnější zážitek se postarají čtyři masírující ruky. Masírují dvě masérky.

90 minut

5.000 Kč / 210 € 

120 minut

5.500 Kč / 230 € 

masáž obličeje

Masáž pro dva

90/120 minut

Párová masáž je určena pro páry, které chtějí zažít netradiční relaxaci, hluboké napojení nebo chtějí svůj vztah okořenit intenzivním zážitkem. Věnujte si čas pouze pro sebe, kdy o vás a vašeho partnera bude skvěle postaráno a vy přitom nemusíte dělat vůbec nic.

90 minut

5.000 Kč / 210 € 

120 minut

5.500 Kč / 230 € 

Léčivá tantra masáž pro muže

90 minut

Občas se setkáváme s muži, kteří  pochybují o vlastní sexualite. Nejsou si jisti, zda je s nimi vše v pořádku, ať už kvůli erekci, výdrži atd. Toto může ovlivnit sebevědomí muže neblahým způsobem. Proto nabízíme možnost léčivé tantra masáže pro muže, kterou vás provede masérka Pavlína, která o masáži říká:

Během této masáže se naciťuji na emoce klienta a na celé jeho tělo a zkoumám jeho reakce. Po masáži ode mě klient obdrží zpětnou vazbu. Mnohdy mají muži pochyby a přitom je s nimi naprosto vše v pořádku. V případě, že existuje problém, o kterém i samotný muž ví, tak i přesto naciťuji jeho tělo během léčivé masáže. Teprve poté sdělím klientovi zpětnou vazbu plus doporučení, jak situaci změnit. Někdy může postačit změna životního stylu. Jindy je potřeba dalších technik a cvičení. Ráda používám staré taoistické techniky práce se sexuální energií, protože jsou velmi léčivé nejen pro tělo, ale i pro celou sexualitu.  

3.400 Kč / 140 € 

skála Balancing
Image by Markus Spiske

Královská tantra masáž pro muže

90 nebo 120 minut

Je určena všem mužům, kteří se rádi oddávají dlouhému potěšení. U Královské tantra masáže bude  věnována delší doba masáži vašeho lingamu, než jak je to u klasické tantra masáže. Záměr Královské Tantra masáže je přivodit co nejintenzivnější orgasmicky prožitek. 

Tuto masáž nabízí masérka Pavlína.

Pro zájemce, kteří jsou otevřeni tantře, doporučujeme propojit Královskou tantra masáž s vědomou prací se sexuální energií.

3.500 Kč / 150 € 

4.100 Kč / 190 € 

Hluboká práce se sexuální energií

5 hodin

Tuto techniku nabízí masérka Pavlína.

 

Do hloubky se věnuji rozvoji rozkoše a intenzity prožitku v oblasti sexuality. Práce se sexuální energií je mojí velkou vášní. Učím tisíce let staré taoistické techniky, které byly donedávna tajné.

 

Tyto techniky vedou k:

- celotělovým orgasmům

- multiorgasmům (i u mužů, jelikož se dá naučit oddělit orgasmus od ejakulace)

- zlepšení intimity s partnerem(kou)

- navýšení kreativity, jelikož sexuální energie je zároveň hlavní kreativní síla

- navýšení vnitřní síly a odolnosti vůči vnějším tlakům

- spirituální rozvoj a růst (rozšiřování vědomí, intuice, vnímání smyslů)

- v neposlední řadě mají techniky vliv na zdraví, jsou léčivé pro celé tělo

- řeší některé sexuální problémy jako slabá erekce, impotence (nutno nahlédnout i na stav vnitřních orgánů a dalších nemocí), vaginismus, frigidita, nizke libido atd.

Jedná se soukromý kurz pro jednotlivce nebo pro pár.

jednotlivec

5.000 Kč / 210 € 

pár

6.000 Kč / 260 € 

Hands Touching

K masážím používáme pouze kvalitní za studena lisované BIO oleje (nejčastěji kokosový). Tyto oleje mají hydratační, regenerační a protizánětlivé účinky.