Nabídka luxusní péče pouze pro vás

Mgr. Jana Hejlová, DiS., MBA
luxury tantric consulting

Vydejte se se mnou na tantrickou cestu a zamilujte se do vašeho života

DSC00795.JPG

Nabídka konzultací

Nabídka VIP konzultací

Probuď své tělo - párová konzultace

Soulad duše a těla - individuální péče
Soulad duše a těla-4.png

Hravost hlasu

(Svoboda nejen v online projevu)

 

Balíček konzultací obsahuje

online setkání + zpětnou vazbu na vaše video

 • pohyb - uvolníme tělo, rozproudíme životní energii a napojíme se na svou sílu

 • dech - zesílíme hlas, dodáme mu jistotu
  a zkrotíme trému

 • zvuk - rozmluvíme artikulační svaly, uvolníme se do hlasového projevu, poznáme možnosti vašeho hlasu a dodáme vašemu projevu autenticitu

Strach z mluveného projevu brzdí spoustu zejména online podnikatelek (a podnikatelů - pro ty je tato služba taky, i když budu mluvit k ženám). Znáte taky tuto situaci?

 

Připravíte si předem, o čem chcete mluvit, vyzkoušíte si to a vše jde v pohodě. Ale pak se zapne kamera a je to tady. Zúžené hrdlo, rozklepané ruce, roztřesený hlas. Ztrácíte pevnou půdu pod nohama, už ani nevíte, co máte říkat, protože se soustředíte hlavně na to, jak tuto situaci ustát. Když si video pustíte, vůbec se nepoznáváte. To přece nejste vy! Vaše jistota, energie, která z vás běžně září jsou ty tam a namísto toho na vás mluví uzlíček nervů.

Toto video přece nemůžete zveřejnit! A tak raději zůstáváte pro své klienty neznámé. A ti odcházejí k vaší sebejistější konkurenci.

Nebo seberete odvahu, video zveřejníte, ale cítíte, že to prostě nejste vy. A opět - vaši ideální klienti odcházejí, protože ve videu nejste autentické.

Jak zkrotit trému, dát hlasu pevnost, svému projevu šťávu a přirozenost? Jak být autentické a sebejisté? Využijte mých bohatých znalostí z oblasti umění zpěvu a tantrické praxe v tomto kombo balíčku konzultací. Nejen že se budeme věnovat práci s hlasem a dechem, ale zároveň rozproudíme ve vašem těle životní energii. Propojíme tak technickou složku umění hlasového projevu s více spirituálnější částí - rozproudění životní energie, postavení se do vlastní síly, upevnění sebedůvěry a autenticitou.

Jak to bude vypadat prakticky?

 • Setkáme se celkem 4x na online konzultaci.

 • Každé setkání bude věnováno určitému tématu.

 • Získáte spoustu návodů na praktická cvičení, která vám pomohou k sebejistému projevu.

 • Na každém setkání dostanete "domácí úkol". Ten bude nejčastěji formou videa, které natočíte a pošlete mně zpět.

 • Já vám k němu dám zpětnou vazbu, navrhnu CO a hlavně JAK zlepšit.

Co má hlasový projev společného s tantrou?

Tantra mluví o 3 základních technikách - zvuk, dech, pohyb. Jsou to takové klíče ke štěstí. A my je při těchto konzultacích můžeme využít pro náš cíl - sebejistý a autentický video projev.

Vnímám, že pro ženy není dostačující pouze ovládnout svůj hlas, znát základy artikulace a práce s dechem. Je velmi důležité vnést do této činnosti také znalost vlastního těla a hlavně - získat sebedůvěru v mluveném projevu.

Proč zvolit konzultace se mnou?

Jsem vystudovaná operní pěvkyně a jako pedagog zpěvu pracuji od roku 2010. Z mých žáků je několik pěveckých profesionálů, učitelů, členů pěveckých sborů a spousta vášnivých zpěváků. Já sama jsem působila jednu sezónu v operním sboru Štátnej opery v Banské Bystrici a nyní externě ve sboru Moravského divadla Olomouc.

V roce 2018 jsem založila studio tantrických masáží Tantra Olomouc a tantrické učení mě doslova pohltilo. Našla jsem v něm silnou spojitost s mojí kreativní prací, a proto brzy přešla od tantrických masáží ke konzultacím. Chci lidem ukazovat, jak lze moudrosti tantry využít v každodenním životě zde "na Západě".

Cena balíčku 4 konzultací:

9.490 Kč

Pokud vás můj přístup zaujal, přes tlačítko níže mě můžete kontaktovat. Do 24 hodin se vám ozvu zpět, abychom doladili podrobnosti. Můžete se také na cokoliv zeptat.

Až poté se rozhodnete, jestli chcete tyto konzultace využít a můžeme doladit termíny našich setkání.

 
Soulad duše a těla-3.png
 

Konzultace probíhají online formou

Probuď své tělo

(A užívej si lepší sex)

 

 

Luxusní VIP péče obsahuje

2 měsíce mého provázení vaším vztahem:

 • každých 14 dní společná konzultace (celkem 4 setkání)

 • podpora na Messengeru v průběhu balíčku

 • videa vytvořená přímo pro vás a vaše potřeby (cvičení, návody, inspirace)

Žádná obecná řešení a rady u mě nehledejte. Já se věnuji pouze vám.

Skvěle vás znám, protože jste v mé individuální péči.

Vašeho vysněného vztahového cíle tudíž dosáhneme daleko rychleji, než kdybyste procházeli párovým hromadným kurzem. Neztrácím čas tím, že vám budu dávat doporučení, která pomůžou 80 % párů. Já se s vámi podívám přímo na váš vztah, na vaši minulost, vaše trápení. 

Co spolu můžeme na konzultacích řešit?

 • ztráta zájmu o intimní život

 • nízké sebevědomí, sebehodnota

 • vyměněné role (žena v mužské energii, muž v ženské energii)

 • tělo, které necítí - nedokáže si užívat dotek ve svém plném potenciálu

 • emoční nestabilita

 • sexuální "převýchova" a závislost na pornu

 • vnesení posvátné sexuality do vztahu

Udělejte revoluci ve svém milostném životě a dopřejte svému vztahu restart

Kdo z nás netouží po lepším sexu? Realita partnerského života, zejména u dlouhodobých vztahů, však bývá na hony vzdálená tomu, o čem sníme. Nemáme na sebe čas a prostor pro společné intimní chvíle stojí až na konci seznamu všech povinností. A když už si čas najdeme, nedokážeme si společnou intimitu užít.

Věnujte si s partnerem/partnerkou dva měsíce společné cesty za lepším sexem a váš intimní život získá nové rozměry. Nemusí to znamenat pouze to, že váš vztah bude plný vášně, přínosů pro váš milostný život je spousta:

 • najdete společný jazyk, kterým si budete umět s lehkostí sdělit vaše přání a potřeby

 • naučíte se techniky partnerské tantrické masáže, která z vaší ložnice udělá novou dimenzi

 • cviky a technikami probudíme vaše těla k životu a uděláme z nich citlivé a vnímavé chrámy

 • konečně porozumíte partnerovu/partnerčinu tělu

 • muži zjistí, proč mají vedle sebe vlastně čtyři ženy (i když v jednom těle) a získají na ně návod

 • ženy probudí svou smyslnost

A tohle všechno stihneme za dva měsíce?

ANO! Vše samozřejmě záleží na vaší aktivitě a snaze se učit nové věci a zkoumat váš vztah. Já jsem jen váš průvodce, v ložnici s vámi nebudu :-).

Společně se budeme setkávat každých 14 dní na online konzultaci. Probereme, jaké změny se ve vašem vztahu udály, co šlo a co nešlo a stanovíme si, jak budeme pokračovat v následujících dvou týdnech. V těch pro vás budu chystat videa plná zajímavých cvičení a technik, která budete doma zkoušet.

 

Moje metody vycházejí z tantrických a taoistických technik, které převádím do hravé a srozumitelné podoby. Kdykoliv se na mě můžete obrátit na Messengeru, když vám některá cvičení nepůjdou nebo se budete chtít na něco zeptat. Celou dobu vás budu podporovat, abyste opravdu dosáhli hluboké a trvalé proměny vašeho vztahu.

Je to pro vás to pravé? Pojďme si zavolat a zjistit, jestli si vzájemně sedneme a jestli se chceme na tuto odvážnou a vzrušující cestu vydat společně. Napište si o termín nezávazného hovoru v délce 15-30 minut.

Jaký je váš milostný život po 2 měsících naší cesty?

 • Toužíte po sobě jako na líbánkách

 • Váš vztah je šťavnatý a extatický a současně plný úcty a hluboké lásky

 • Více rozumíte svému partnerovi/své partnerce

 • Umíte si říkat o to, co chcete

 • Vaše tělo je vnímavé a probuzené k životu, slasti a extázi

 • Přeskakuje mezi vámi jiskra, umíte si spolu užít vášnivou "rychlovku" i pomalé milování

 • A říkáte si - proč jsme si tento program nekoupili už dřív? 

Program je možné koupit i na 2 splátky. Jdete do toho? Zavoláme si?

23.990 Kč

Balíček Soulad duše a těla obsahuje:

 • 60 minut konzultace Moudrost těla s Janou

 • 60 minut konzultace Vzkazy duše s Luckou

 • 120 minut transformační masáž s Janou

Konzultace probíhají online formou

Naše tělo je velmi moudré a pokud mu dokážeme naslouchat, je tím nejlepším rádcem pro náš život. Při konzultaci Moudrost těla se nejprve Jana seznámí s Vaším problémem, poté budete procházet vnitřním zrakem i pomocí doteků Vaše tělo a hledat, kde se daný problém nachází. Následně Vám Jana na míru sestaví cvičení, založená na tantrickém a taoistickém učení, která Vám zašle jako video lekce a podle Vaší situace se domluvíte, jestli bude lepší pokračovat masáží a až pak konzultací Vzkazy duše s Luckou, nebo naopak.

Jednou z nejrychlejších metod, jak pochopit, přijmout a následně trvale uzdravit vše, co se v našem životě jeví jako neharmonické nebo se nám nelíbí, jsou Vzkazy duše. Jedná se soubor informací, které Lucka načítá z Vašeho energetického pole, a skrze jejichž pojmenování a zprostředkování Vám osvětluje Vaše mentální, emoční, karmické či rodové nezpracované vzorce a emoce.

 

Pokud jste ochotni přijmout plnou zodpovědnost za svůj život a vše, co v něm prožíváte, potom můžete díky těmto Vzkazům duše okamžitě porozumět souvislostem, uvidět pravé důvody pro své problémy, uvolnit karmické vztahy nebo pouta a následně přestat být obětí situace. V tu chvíli ji začínáte ihned léčit a můžete ji přetvořit skrze svůj nový postoj – postoj vědomého tvůrce.

Celý léčivý proces se proloží transformační masáží v délce 2 hodin, během které se zamilujete do svého těla a naučíte se ho přijímat, takové jaké je. Masáž probíhá ve studiu Tantra Olomouc.

Konzultací vás provedou:

219219506_826809174606591_763338249143813925_n.jpg
D55BF925-9F8B-4E35-BC61-B8328EBAA791_1_201_a.jpeg

4.999 Kč

90004792_10207229793659906_343617282263482368_n.jpg
Michal K.

Vyzkoušel jsem balíček " Soulad duše ", protože mě zaujal webinář Jany a Lucky o možných blocích v životě.

 

Nakonec jsme spolu s Janou odblokovali problém po fyzické stránce (pověděl jsem jí svůj příběh/problém ) a pak s Luckou na úrovni duchovní.

 

Neuvěřitelně se mi ulevilo a všechny problémy v mém životě byly vysvětleny.

 

Pak následovala transformační masáž s Janou kde se nám povedlo spojit mé tělo i duši ( vnitřní dítě ).

 

Vím, že bude potřeba i nadále na sobě pracovat, ale obě úžasné holky mi pomohly najít cestu ven.

Děkuji Jani a Luci

Soulad duše a těla-2.png