top of page

Jak probíhá masáž u nás?

V našem studiu vycházíme z tantrických meditačních technik, které vytvořil Šiva před 5000 lety. Tantrické učení je velmi hluboký a složitý systém myšlenek, meditací a rituálů, který se bohužel v západní společnosti omezil pouze na oblast sexuality.

Proto se snažíme nabídnout setkání s pravým tantrickým učením v podobě, které je pro člověka vyrůstajícího v západní kultuře srozumitelné. Naše masáže jsou vedené jako meditace, kdy se skrz vnímání vlastního těla člověk setkává se svými potlačenými emocemi a svou duší.

Při masáži se používají různé techniky. Jemná peříčka, kožešinky či šátky a různé druhy doteků, aby přijímající co nejvíce pocítil jemnost a hlubokou relaxaci. Horké ručníky, které se při delších masážích pokládají na tělo, uvolňují napětí nahromaděné ve svalech. Teplý vonný olej, který se následně nanáší na tělo, pomáhá uvolnit svalstvo. Kdo si chce opravdu skvěle odpočinout, tomu zajisté přijde vhod 180 minutová masáž, která zahrnuje také masáž lávovými kameny.

Čím delší masáž si vyberete, tím silnější zážitek si odnesete. Lidský mozek totiž miluje přemýšlení a pořád si chce něco přehrávat, plánovat, vzpomínat a nějakou dobu trvá, než toto přemýšlení ustane a Vy začnete opravdu relaxovat. Tato doba je různá, ale většinou mozek vypne nejdříve po hodině a poté si masáž teprve začnete užívat.

Spousta lidí neumí správně dýchat. Obvykle dýcháme velmi mělce a spousta našich zdravotních i psychických problémů pramení právě z nesprávného dýchání. Vědomý dech dokáže lépe rozproudit energii v těle a hlavně dokáže člověka udržet v přítomném okamžiku. Vysvětlíme vám základní dechové techniky, které vám pomohou během masáže zůstat v přítomném okamžiku a díky kterým můžete pak vědomě pracovat se svou energií.

Snažíme se, aby se vaše tělo naučilo více vnímat a prožívat (a to nejen na fyzické úrovni), k čemuž využíváme velmi jemných doteků a pomalých tahů. Tím se tělo stane citlivější a vy díky tomu můžete více porozumět sami sobě, protože se propojíte se svým srdcem.

Aby mohla být masáž nazývána tantrickou, je třeba dostatek času pro to, aby byly naplněny její cíle. Nejkratší masáž, kterou v našem studiu nabízíme, je proto 90 minut. K délce této masáže je potřeba připočíst také seznamovací rozhovor u čaje a drobného občerstvení, sprchu před i po masáži a úvodní rituál. Počítejte tedy, že pokud si vyberete 90 minutovou masáž, strávíte u nás zhruba 2 – 2,5 hodiny.

Máte dotaz?

Vyberte si masáž podle svého gusta

DSC08485.jpg
bottom of page