top of page

Kurzy tantry pro páry

Aktualizováno: 22. 8. 2021

Pořádat kurzy tantry pro páry byl můj velký sen. Naučit lidi, jak si mohou zlepšit své vztahy, jak mohou být vědomě spolu, jak okořenit svůj intimní život, jak se naučit být vnímavější vůči partnerovi... Kolik má párová tantra výhod by byl dlouhý výčet.


Jak se můj sen začal plnit? Bylo to před třemi lety. O kurz párové tantry projevila zájem mladá žena s přáním dodat hloubku jejich vztahu a poznat osobně to, co na tantře lidé vyzdvihují. Předem jsem jí poslala materiály k samostudiu, protože teorií nechtěla ztrácet svůj čas, kterého před blížícím se porodem už neměla mnoho. Sešli jsme se pak spolu jedno dopoledne a zahájili praktickou část výuky.


Moje drobná nervozita z prvního lektorství se brzy rozplynula, protože tento mladý pár byl naprosto skvělý. Velmi vnímavý a zvídavý. Prošli jsme spolu rituál, který může být u partnerské tantry trochu jiný než u masáží a řekli jsme si něco k dýchání, protože dech je velmi důležitou součástí tantrického milování. Ukázali jsme si možnosti, jak se partnera dotýkat, jak měnit sklon prstů, sílu doteku, jaké pomůcky lze používat a přesto, že museli nasát velké množství informací, užili jsme si krásný den.


Jejich reakce ještě ten večer, kdy si doma v soukromí vyzkoušeli, co se na kurzu naučili, mě dojala. Svými znalostmi jsem zlepšila partnerský vztah, moje srdce jásalo. Ano, tato práce má hluboký smysl. Nejen pouze pro jednotlivce či páry, kteří přijdou jako pasivní účastníci masáží, ale také pro ty, kteří do tajů tantry chtějí aktivně nahlédnout. Zážitek, o jakém se nám ani nesnilo, velká překvapení, nečekané reakce těla i duše - toto vše tento pár společně dokázal prožít díky kurzu partnerské tantry.


Od té doby prošlo naším kurzem už několik párů. Všichni se shodují, že tento kurz byl velkým přínosem pro jejich vztah.Proto chci i vás pozvat na soukromé kurzy tantry pro páry. Pojďte zlepšit váš nejen intimní život. Poznejte, jakou kvalitu může váš vztah mít, když se na sebe naučíte dívat jinýma očima. Naučíte se něco, co budete moci využívat po zbytek života.


Kurz si můžete objednat přímo zde nebo pošlete soukromou zprávu na Facebooku. Seberte odvahu, vykročte ze své komfortní zóny a změňte svůj život. Protože kdo pozná kouzlo tantry, stane se kormidelníkem svého života.


Pro ty z vás, kteří chtějí tantru ještě více začlenit do svého každodenního života, probudit svá těla a otevřít se nové dimenzi milování mám jedinečnou nabídku VIP péče o váš vztah - zde se dozvíte více informací.

457 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page