Kurzy tantry pro páry

Pořádat kurzy tantry pro páry byl můj velký sen. Naučit lidi, jak si mohou zlepšit své vztahy, jak mohou být vědomě spolu, jak okořenit svůj intimní život, jak se naučit být vnímavější vůči partnerovi... Kolik má párová tantra výhod by byl dlouhý výčet.


Ale to, co vám chci dnes říct je to, že se mi můj sen tento týden začal plnit. O kurz párové tantry projevila zájem mladá žena s přáním dodat hloubku jejich vztahu a poznat osobně to, co na tantře lidé vyzdvihují. Předem jsem jí poslala materiály k samostudiu, protože teorií nechtěla ztrácet svůj čas, kterého před blížícím se porodem už neměla mnoho. Sešli jsme se pak spolu jedno dopoledne a zahájili praktickou část výuky.Moje drobná nervozita z prvního lektorství se brzy rozplynula, protože tento mladý pár byl naprosto skvělý. Velmi vnímavý a zvídavý. Prošli jsme spolu rituál, který může být u partnerské tantry trochu jiný než u masáží a řekli jsme si něco k dýchání, protože dech je velmi důležitou součástí tantrického milování. Ukázali jsme si možnosti, jak se partnera dotýkat, jak měnit sklon prstů, sílu doteku, jaké pomůcky lze používat a přesto, že museli nasát velké množství informací, užili jsme si krásný den.


Jejich reakce ještě ten večer, kdy si doma v soukromí vyzkoušeli, co se na kurzu naučili, mě dojala. Svými znalostmi jsem zlepšila partnerský vztah, moje srdce jásalo. Ano, tato práce má hluboký smysl. Nejen pouze pro jednotlivce či páry, kteří přijdou jako pasivní účastníci masáží, ale také pro ty, kteří do tajů tantry chtějí aktivně nahlédnout. Zážitek, o jakém se nám ani nesnilo, velká překvapení, nečekané reakce těla i duše - toto vše tento pár společně dokázal prožít díky kurzu partnerské tantry.A teď proč to říkám. Důvod je jednoduchý. Chci vás pozvat na soukromé kurzy tantry pro páry. Pojďte zlepšit váš nejen intimní život. Poznejte, jakou kvalitu může váš vztah mít, když se na sebe naučíte dívat jinýma očima. Naučíte se něco, co budete moci využívat po zbytek života.

Napište mi na kontaktním formuláři zde na webu v sekci Kontakt nebo pošlete soukromou zprávu na FB. Seberte odvahu, vykročte ze své komfortní zóny a změňte svůj život. Protože kdo pozná kouzlo tantry, stane se kormidelníkem svého života.

47 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

© Copyright Tantra Olomouc 2019