top of page

Pavlína

Helitheinterfinal.jpg

Krásný den, jmenuji se Pavla a jsem certifikovaná masérka. Masážím se věnuji od roku 2007. Od té doby jsem prošla mnoha kurzy různých druhů a stylů masáží. Ze začátku to byly masáže zaměřené na práci s fyzickým tělem, později jsem se začala učit různé léčivé techniky, energetické techniky, techniky práce se světly a techniky práce s mysli i emocemi.

Vaše sny jsou síla, která mění svět. Mějte je stále na mysli
Můžete dělat, být a mít všechno, co si dokážete představit

Neale Donald Walsch

Spa Setting
IMG_0069.JPG
036A4088.JPG
orchideje

Nejvíce ze všeho mě zaujaly tantrické masáže, jelikož nabízí možnost práce v mnoha rovinách, jako je rovina fyzická, rovina emoční, citová (pro klienty, kteří to potřebují), rovina energetická, kdy se kumuluje a rozprostírá sexuální energie a zároveň rovina spirituální pro klienty, kteří jsou této rovině otevřeni.

Z těchto důvodů se tantra masážím věnuji dodnes. V minulosti mě také zaujal tříletý masážní výcvik Shiatsu, ve kterém jsem se učila usměrňovat a harmonizovat toky energie v energetických drahách zvaných meridiany. Od roku 2008 jsem začala navštěvovat kurzy zabývající se posvátnou sexualitou. Nejdříve to byly tantrické semináře či tantrický výcvik, později jsem přešla k taoistickým technikám práce se sexuální energií a k šamanským technikám.

50240815_634716290279163_773522657385853

V roce 2014 jsem absolvovala instruktorský výcvik různých taoistických technik zakončený zkouškou a certifikátem. Od té doby taoistické techniky práce se sexuální energií a také dalšími různými energiemi učím. V mých masážích hodně čerpám z už jednou zmíněných japonských technik shiatsu a také z taoistických technik práce se sexuální energií.

Práci s různými energiemi praktikuji od roku 2007. Techniky práce se sexuální energií se učím od čínského mistra. V roce 2014 jsem po složení zkoušky získala instruktorský certifikát. Nabízím i možnost výuky skupinových kurzů nebo i soukromých lekcí. Soukromá lekce práce se sexuální energií trvá 5 hodin. Výuka je velmi intenzivní a zaměřená hlavně na praxi.

nahoru

bottom of page