Jana

DSC01669.jpg

Tantrická masáž se také nazývá jako Královna masáží. Tento jedinečný druh masáže pracuje s energií a harmonizací čaker. Výsledkem této smyslné masáže je to, že se přijímající dostane do stavu, kdy se jakoby rozpouští ve fyzickém těle.

 

Tantrická masáž probouzí Vaše srdce a dodává Vám klid, sílu, nadhled a sebevědomí. Ukazuje Vám, jak můžete naplno využít svého mnohdy skrytého potenciálu. Svými doteky se snažím, abyste se dostali do hloubky své duše a potkali se tak se svou pravou podstatou. Díky tomu můžete najít cestu k hlubšímu smyslu svého života a rozpoznat své poslání.

Nechávat svá srdce uzavřená se může jevit jako bezpečná cesta. Nese s sebou však hlubokou bolest.

Shashi Solluna

Ráda se zamýšlím nad otázkou, proč jsou lidé v dnešní době, kdy jim na první pohled nic nechybí, nešťastní. Odpověď mi v podstatě dala tantra. Uvědomila jsem si, že lidé se nedokážou přijmout ve své pravé podstatě, že se často stydí za některé své vlastnosti, projevy, emoce, vědomě se rozdělují na svou správnou a špatnou stránku.

 

Tantra nám pomáhá dojít k jednotě, přijmout všechny své barvy duhy. Zbavuje nás pocitů rozpolcenosti. Známý duchovní učitel Osho mluví o tantře jako o cestě sjednocující protiklady. Při tantrické masáži se potenciál doteku promítá do nové úrovně, než je pouhé uvolnění svalů. S relaxací těla přichází i odpočinek mysli, uvolnění emocí či zvýšení citlivosti.

Ženská energie proudí skrze doteky a má tu sílu zvyšovat mužskou energii přijímajícího. Díky tomu se muž cítí více mužem a lépe nachází svou roli ve složitém světě.

nahoru