Janička

vlk.JPG

Když si člověk osvojí tantrické vnímání, změní se mu pohled na svět. Co se dříve zdálo jako smutné, ponuré pak vidí v novém světle. Tantra otevře vaše srdce a smysly více okolnímu světu a naučí vás milovat všechny stránky života. Díky tantře získáte sílu a sebedůvěru k vyjádření vlastních myšlenek, k tomu, abyste naplno projevili svoji touhu po životě a hlavně naleznete krásný vztah sami k sobě a ke svému tělu.

Vaše sny jsou síla, která mění svět. Mějte je stále na mysli
Můžete dělat, být a mít všechno, co si dokážete představit

Neale Donald Walsch

Tantrickou masáž vnímám jako dar a pomoc druhému člověku. Skrze jemný, vědomý a láskyplný dotek vám chci přinést setkání se sebou samotnými na nejhlubší úrovni. Během masáže máte jedinečnou příležitost být opravdu jen sami se sebou, naslouchat svým vnitřním hlasům, které ve shonu všedního života neslyšíme. Můžete vnímat své tělo a budovat si k němu láskyplný vztah, protože poznáte, jak moc pro váš vaše tělo znamená, co pro vás každý den dělá a jaké krásné pocity skrze něj můžete pocítit.

 

Díky tantrické masáži v sobě znovu objevíte touhu po životě, radost a najdete v sobě vnitřní sílu a klid.

Mojí celoživotní snahou je co nejvíce se soustředit na přítomný okamžik, důvěřovat a naslouchat svému tělu. Přestože je tantra prastaré učení, je i dnes stejně aktuální jako byla v době svého vzniku okolo 5. století pnl. Učí nás totiž přijmout sebe sama v celistvosti, pracovat se svými pocity a léčí naše zranění na úrovni duše.


Už během mých studií jsem snila o svém „hladícím salonu“. Místu, kam si lidé budou chodit pro něžnost, pohlazení a objetí, které se ze vztahů pomalu vytrácí. Kde se budou cítit bezpečně, bezpodmínečně přijatí a kde budou moci sdílet svá trápení i radosti. Když jsem pak objevila tantru, poznala jsem, že to je ONO.


Tantra se nesoustředí pouze na masáže, ty jsou pouhým jedním z jejích rituálů. Jde o životní styl, který zahrnuje jak pohled na svět, stravovací návyky či cvičení pro jednotlivce i páry. Přestože se jedná o východní tradici, spousta prvků se dá aplikovat i v západní kultuře. 

nahoru

© Copyright Tantra Olomouc 2019