Ceník

U masáží pro páry a čtyřručních masáží spolupracuji s externí masérkou.

Na všechny druhy masáží lze zakoupit dárkové poukazy. Abyste si zajistili volný termín na masáž v čase, který vám vyhovuje, doporučuji objednat se alespoň dva dny předem.

 

Provozní doba od pondělí do neděle 8:00 – 18:00

Na všechny druhy masáží lze zakoupit i tento dárkový poukaz - červený nebo růžový

Relaxační masáž

60 minut

Relaxační masáž je plná něžných doteků, hýčkání peříčky a kožešinkami, zahrnuje také masáž chodidel, hlavy a jemnou masáž obličeje. Po domluvě je možné do masáže přidat prvky klasické masáže pro větší uvolnění svalů. Masáž je celotělová, ale nezahrnuje masáž intimních partií.


Nad rámec 60 minut masáže je prostor na seznámení u kvalitního čaje, kdy Vaše smysly probudí poctivá čokoláda a ovoce.

1.500 Kč / 60 € 

 

Probouzení bohyně

60 minut

Chcete v sobě probudit ženskost a smyslnost? Už nechcete závidět ženám, za kterými se muži otáčejí, ale chcete se stát jednou z nich? Chcete být přitažlivější pro svého partnera?

Rituál Probouzení bohyně je určen všem ženám, které chtějí milovat své tělo a užívat si všechny radosti, které nám přináší. Odehrává se v příjemném prostředí, za doprovodu meditační hudby a vůně vonných tyčinek. Vyberete si svůj masážní olej a prožijete sesterské hýčkání jemnými masážními pomůckami. Rituál probíhá v sarongu, nemusíte mít obavu z nahoty.

Odcházet budete plná ženské energie

1.000 Kč / 40 € 

795A1245.jpg

Tantra Klasik

90 minut

Celotělová smyslná tantrická masáž plná něžných doteků, pohlazení peříčky a kožešinkami, která zahrnuje masáž chodidel, hlavy, jemnou masáž obličeje a masáž intimních partií. Vaše tělo bude hýčkáno teplou olejovou masáží, několika druhy doteků od velmi jemných až po silnější, kterými uvolním napětí ve svalech.


Užijte si čas, kdy pouze přijímáte a nemusíte nic dávat. Prožívejte naplno svou vnitřní radost, uvědomujte si své pocity, nechte se unášet do míst, kde existuje jen klid, láska a bezpodmínečné přijímání.


Nad rámec 90 minut masáže je prostor na seznámení u kvalitního čaje, kdy Vaše smysly probudí poctivá čokoláda a ovoce.

2.800 Kč / 110 € 

Tantra Royal

120 minut

Královská tantrická masáž, která vedle jemných doteků a hýčkání peříčky a kožešinkami, masáže chodidel, hlavy a jemné masáže obličeje zahrnuje také prohřátí svalů pokládáním teplých ručníků. Příjemné teplo, které se Vám rozlije po těle, pomůže odstranit napětí, které se uložilo ve svalech.

 

Něžné doteky oživí Vaši vnitřní životní energii. Tato celotělová smyslová masáž je zakončena masáží intimních partií.


Nad rámec 120 minut masáže je prostor na seznámení u kvalitního čaje, kdy Vaše smysly probudí poctivá čokoláda a ovoce.

3.500 Kč / 140 € 

Tantra Magic

150 minut

Magická masáž je plná vědomých doteků, od velmi jemných po silné. Ty jemné upoutávají Vaše vnímání, dynamičtější naopak probouzí vzrušení. Tato masáž je zaměřena především na Vaši vnitřní energii a sexuální sílu a uvědomění. Umožní Vám prožívat radost ve Vašem těle.

 

Do masáže je zahrnuta také masáž lávovými kameny, která rozmazlí Vaše smysly a pomůže Vám k dosažení duševní vyrovnanosti. Kamenům je připisována magická léčivá síla a jejich teplo uvolní nejen Vaše svaly, ale i duši.

4.000 Kč / 160 € 

Tantra Paradise

180 minut

Tato masáž Vás přivede do opravdového ráje smyslných prožitků. Vedle hýčkání Vašeho těla jemnými i silnějšími doteky, peříčky a kožešinkami budu Vaše tělo rozmazlovat masáží teplým vonným olejem. Svaly uvolníme horkými ručníky, které se postupně přikládají na tělo a energii rozproudíme masáží lávovými kameny.

 

Pozornost při Paradise masáži je věnována masáži intimních partií, během které zakusíte, jaké to je nechat se hýčkat více než 15 druhy různých hmatů a doteků.

4.500 Kč / 180 € 

Čtyřruční masáž

90/120 minut

Pro fajnšmekry nabízíme čtyřruční masáž, která probíhá podobně jako ostatní masáže (obsah masáží dle jejich délky), ale o daleko intenzivnější zážitek se postarají čtyři masírující ruky. Masírují dvě masérky.

90 minut

4.500 Kč / 180 € 

120 minut

5.000 Kč / 200 € 

Masáž pro dva

90/120 minut

Párová masáž je určena pro páry, které chtějí zažít netradiční relaxaci, hluboké napojení nebo chtějí svůj vztah okořenit intenzivním zážitkem. Věnujte si čas pouze pro sebe, kdy o vás a vašeho partnera bude skvěle postaráno a vy přitom nemusíte dělat vůbec nic.

90 minut

4.500 Kč / 180 € 

120 minut

5.000 Kč / 200 € 

© Copyright Tantra Olomouc 2019